حضور آقای علی دایی در بهشت نیک اندیشان

جاستین ترودو نخست وزیر جوان کانادایی است که در سال 2015 به قدرت رسید. آقای نخست وزیر با وجود شغل جدی که دارد همواره در مهم‌ترین نشست‌های خود از جوراب‌هایی استفاده می‌کند که موجب تعجب رسانه‌ها می‌شود. بعد از جریان ساز شدن جوراب‌های رنگی و کارتونی در رسانه‌ها، آقای وزیر از راز جوراب‌هایش پرده برداشت. جوراب‌های رنگی رنگی ترودو متعلق به یک پسر جوان مبتلا به سندروم داون است و آقای وزیر می‌خواهد برای رونق گرفتن کسب و کار این پسر جوان جوراب‌هایش را تبلیغ کند. تبلیغی که حتما توانسته موفق باشد.

سلبریتی‌ها در دنیا چطور کار خیر انجام می‌دهند؟

سس مخصوص آقای بازیگر

پل نیومن بازیگر سرشناس هالیوودی در سال 1982 سس سالادی به نام Own  معرفی کرد. کارخانه سس سازی نیومن روی دو اصل استوار بود. اول اینکه بهترین نوع مواد بدون افزودنی غیر طبیعی استفاده شود و دوم اینکه تمامی منافع به موسسه های خیریه برسد. این محصول، یکباره با موفقیت آنی روبرو شد و توانست به مرور کمک های بزرگی به موسسات خیریه بکند.

کری اینترنتی که به کار خیر انجامید

چندی قبل «جیمی کیمل» مجری مشهور آمریکایی در یک شوخی توییتری عکس «تدکروز» سناتور آمریکایی و عضو حزب جمهوری خواه ایالت تگزاس را منتشر کرد که در آن چهره، این سیاستمدار با یک نوع ماهی دریایی مقایسه شده بود که موجب یک شوخی مجازی بین این دو چهره سرشناس شد. در آخر تدکروز از کیمل دعوت کرد که در یک مسابقه بسکتبال  تن به تن با او شرکت کند تا بازنده مجبور به پرداخت 5هزار دلار به خیریه ای غیر سیاسی شود.

سلبریتی‌ها در دنیا چطور کار خیر انجام می‌دهند؟

دیدار با سلبریتی ها را خرید کنید

سایت چریتی باز یک سایت خیریه ای است که با به خدمت گرفتن سلبریتی‌ها و انتخاب شیوه‌های عجیب و بامزه، مبالغ زیادی برای امور خیریه جمع آوری می کند. یکی از شیوه‌های این سایت فروش وقت و زمان سلبریتی‌ها به متقاضیان است که هرچند وقت یکبار تبدیل به سوژه رسانه‌های خبری می‌شود. چهارسال پیش یک تاجر چینی برای صرف ناهار با بیل کلینتون و همسرش هیلاری کلینتون 500 هزاردلار از طریق همین سایت پرداخت تا حسابی سوژه رسانه‌ها شود. چریتی باز در سایت خود همیشه از این سوژه‌ها داشته و متقاضیان را دعوت کرده تا هم از دیدار با سلبریتی موردعلاقه‌شان لذت ببرند و هم در کار خیر، مشارکت نمایند.

این شرکت با برگزاری مراسم ناهار یا محفلی برای گپ زدن با غول های اقتصادی، سیاسی و شخصیت های پرطرفدار، بهانه گفتگو با کسانی را فراهم می کند که پیش از این دیدن آنها برای مخاطبان غیر ممکن بود. در سایت این شرکت مزایده‌های زیادی وجود دارد که داوطلبان با توجه به علاقمندی و میزان پولی که دارند بین آنها انتخاب می کنند و مبلغ پیشنهادی را در سایت ثبت می کنند. در آخر بلیت ملاقات به کسی داده می شود که بالاترین قیمت را پیشنهاد کندعلاوه بر قرار ملاقات، امکانات دیگری وجود دارد که وسوسه کننده به نظر می رسد. یکی از این کارهای وسوسه کننده، ضبط پیغام صوتی تلفن همراه متقاضیان توسط سلبریتی هاست که به تازگی «نیل پاتریک هریس» و «جسی آیزنبرگ» داوطلب انجام این کار شده اند.

در هر جایی از دنیا افراد برای کمک به خیریه و بچه های بی سرپرست تلاش ستایش پذیری انجام می دهند اینجا در بهشت نیک اندیشان یک روز پر از هیجان برای بچه های بهشتمون، حضور آقای علی دایی رقم زدند  این بچه ها به قدری از اومدن آقای علی دایی خوشحال بودن که همشون لباس ورزشی پوشیدن سوال اکثر بچه ها این بود که چه جوری این همه گل می زنی؟؟
یه جمله واسه جواب بچه های بهشتمون دارم شما باید همون تغییری باشید که می خواهید در دنیا احساس کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *